header image
Ana Sayfa
Hakkımda
Ses Bilgisi
Ses Eğitimi
Sahne Bilgisi
Online Dersler
Nodül Tedavisi
Şan Workshop
Şan Forumları
Vokalist Stüdyo
Öncesi & Sonrası
Referans Videoları
Hediye Şandersi !
Ögrenci Performansları
Video Dersler (Uzman Tv)
Video Dersler (Youtube)
Yücelen Müzik Yapım
İletişim
Ana Sayfa arrow Online Dersler
Online Şan Dersleri

:: ONLINE ŞAN DERSLERİ--

Image

TELEFON İLE SES ANALİZİ ::

Sesinizle ilgili özel sorularınız ve sorunlarınız var , bir uzmandan yardım almak istiyorsunuz ve İstanbul'a gelerek Emre Yücelen'le görüşemeyecek kadar uzak bir şehirdesiniz. Sizin için ideal bir çözümümüz var. Telefonunuz ile görüşmeden önce adresine ses kaydınızı veya videonuzun youtube linkini gönderebilir , sormak istediğiniz aklınıza takılan soruları sorabilir. Karşılıklı görüşerek kayıtlarınız ayrıntılı analizini birebir Emre Yücelen'den alabilirsiniz.

Online Çalışma Yapılacak Temel Konuları

- Standart Ses Analizi : Sesinizin yapısı, gelişim seviyesi ,sesinize uygun şarkı türleri ,Ses geliştirme önerileri ,şarkı söylerken yaptığınız doğru ve yanlışların incelenmesi.

- Ses Rahatsızlıkları : Ses kısıklığı , Nodül ,Çabuk yorulma sebepleri ve yapmanız gerekenler

- Ses Egzersizleri : Doğru Ses Kullanımı , Teknik Bilgiler , Kendi başınıza çalışma yolları

Sesinizle ilgili sormak istediğiniz tüm sorularınızı Emre Yücelen'le görüşerek cevabını alabilirsiniz.. Eğer sorunlarınızın cevabına kısa sürede ulaşarak bir yol bulup ilerlemek istiyorsanız nerede olursanız olun 'Ses Analizi Çalışması' sizin için ideal bir çözüm olacaktır. Ses kayıtlarınızı da bu çalışmadan önce gönderebilirsiniz. mail adresimiz :

Detayli Bilgi Almak veya Calismalara Baslamak Icin Bize Ulasabilirsiniz TEL : +905342082502


REFERANSLAR

Canan Çelik /Sosyolog

''Emre Yücelen ile katkısı süresinden daha fazla olan bir çalışma yaptık. Bence müzik duygusuz olmaz. Emre hoca Samimi ve pozitif enerjisiyle işini severek yaptığını ve müziği duygusundan ayırmadığını hissettiriyor. Böyle bir atmosfer öğreten ve öğrenen için, çalışmaların daha başından bir adım önde başlaması demektir. Çünkü böylece gereksiz ispat ve yarışları geçip yapılması gerekenlere odaklanabiliyorsunuz. Birikimlerini yansıtarak, son derece objektif, içten yönlendirmeleriyle, sesimi tanımamda ki önemli katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. ''

 

Emre Yücelen & Gülben Ergen

Müzik Kulağı Çalışması

 

Müzik Kulağı Anketi
Kulak Çalışma Anketi